Телефон Телефон эл.почта: info@rgb-sims.com.ua

Высококачественные светодиодные экраны и табло, бегущие строки!

Отзывы

Галина 20.10.2012
Доброго дня! Придбала аптечний хрест . Дуже задоволена, спрацювали оператино, працює все відмінно, а головне бачу результат - така реклама дійсно притягує клієнтів ! Дякую Лед-Сімсу за співпрацю!
Андрей 24.07.2012
Спасибо за сервис и качественный монтаж, результатом удовлетворен.
Христина 29.05.2012
Доброго дня! Хочу щиро подякувати компанії Лед-Сімс за плідну співпрацю і високоякісну продукцію, а також за приємний колектив і висококваліфіконане надання послуг. Бажаю процвітання. Було приємно співпрацювати! Задоволена результатом. Рекомендую!
Віталій 21.03.2012
Серйозний партнер, чотири успішних проекти із державною установою... Альтернативу у співвідношенні ціна\якість по світлодійодним екранам та біжучим стрічкам думаю знайти важно. Якість робіт та сервісу на достойному рівні. Рекомендую.
Юра 19.03.2012
Дуже хороша компанія і персонал, адже до клієнтів ставляться з повагою і розумінням. Привітна секретарка з усмішкою на устах подасть чашечку кави і запропонує присісти в офісі і дочекатисьдиректора чи представника фірми. Продукція фірми є різножанровою, але я надав перевагу Серії GT кольорові світлодіодні і графічні табло. Такі дисплеї мають можливість демонстувати графіку, текст, анімацію. При потребі це все можна міняти декілька разів на день самому. За допомогою програм Adobe Photoshop, Flash можна помістити матеріал на табло самому і той який ми самі створюємо. я почининаю свій бізнес у сфері обслуговування і відкриваю і відкриваю низку кафе у Львові. Ці табло - це просто бомба і вибух у сучасному суспільстві, адже цце модно і актуально. Завітайте до цієї фірми і ви дійсно не пошкодуєте, і дізнаєтесь набагато більше, аніж від мене. Дякую вам ще раз)ви найкращі.
Роман 19.03.2012
Дуже задоволений вашою продукцією! Реклама працює на всі 100%

1 2

Мы будем рады Вашим отзывам и предложениям:
Поблагодарить Предложить Пожаловаться